" />באי היווני אנטיקיתרה מוכנים לשלם לתושבים כדי שיגיעו | בעולם - בלוג טיסות ותיירות
עד 32$: טיסות ישירות (הלוך-חזור כמובן) לאיטליה, צרפת, בלגיה, יוון ועוד
נובמבר 3, 2019
יותר זול ממגש פיצה: טיסות ישירות לפאפוס (20$), סלוניקי (27$) ברלין (45$) ועוד
נובמבר 14, 2019

אי יווני מחפש תושבים חדשים ומציע 500€ בחודש ל-3 שנים, בית גדול וחלקת אדמה

אם תמיד חלמתם לפתוח את הבוקר שלכם באי קסום ולצפות בזריחה מהחוף מתחת לעצים ירוקים, אולי היום הוא יום המזל שלכם. על האי היווני אנטיקיתרה שמעתם? האי, הממוקם בקצהו הדרומי של הים האגאי, נמצא במרחק 45 דקות טיסה מהבירה אתונה וניתן להגיע אליו גם במעבורת מכרתים. אז למה אנחנו מספרים לכם דווקא עליו מכל איי יוון הרבים? כי בניגוד לאיים אחרים במדינה באנטיקיתרה באמת יש לכם סיכוי לגור – ועוד לקבל על כך כסף!

עוד בנושא:

באי הקטן, ששטחו כ-20 קמ״ר בלבד, מתגוררים כ-40 תושבים בלבד, זאת בעקבות הנהירה הגדולה של תושביו הצעירים לאיים גדולים יותר, בשל היעדר מקומות עבודה באנטיקיתרה. הדבר הוביל לכך שרוב תושבי האי מבוגרים, וזו אחת הסיבות שראשי אנטיקיתרה החליטו לעשות מעשה, והם מציעים לכל מי שיעבור לגור באי קצבה חודשית בגובה 500 יורו למשך שלוש שנים, זאת בנוסף לבית ולחלקת אדמה. הקמפיין שקורא לתושבים חדשים להגיע למקום הוכיח את עצמו די במהרה, כשכבר בחודשים הראשונים לפרויקט ארבע משפחות עברו מבירת יוון אתונה אל האי, מה שהוביל לפתיחתו המחודשת של בית הספר היחיד שנמצא בו. 

דייג, עתיקות והרבה שקט: מה עושים באנטיקיתרה?

אז בהנחה שהחלטתם לעבור לאי, הגשתם את כל המסמכים וקיבלתם את האישור הנכסף – מה עושים באנטיקיתרה? ראשית, נהנים מהשקט שיש למקום הקסום הזה להציע. מהאנשים החביבים שרק ישמחו לשוחח, לספר לכם על ההיסטוריה העשירה וכמובן לעזור. לדוג ולצלול במים הצלולים שמקיפים את האי. לראות מקרוב את הכנסיות העתיקות, המגדלור המפורסם או לצפות מקרוב באוניות הטרופות המפוזרות מסביבו של האי ועוד. בנוסף, אנטיקיתרה נחשב למושב הרבייה הגדול בעולם של בז החופים, כשעל גבי האי מרכז צפרות גדול וחדשני. 

אז איך מגישים מועמדות?

ראשית, בקמפיין של תושבי באנטיקיתרה מדגישים שגם תושבים זרים יכולים לעבור להתגורר באי, אך תינתן עדיפות לתושבי יוון. שנית, באתר הזה ניתן לקבל פרטים נוספים על כל הנעשה באי ולהתעדכן בנוגע למעבר אליו. ניתן לקבל מידע נוסף ופרטים גם בטלפון הזה: +30 2736033004

צפו: סיור באנטיקיתרה דרך עדשת המצלמה

צוות בעולם
צוות בעולם
צוות בעולם - מומחים לחו"ל. טיסות במחירים מגוחכים, דילים למלונות וטיפים והמלצות ליעדים הכי שווים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *