" />הצעת עבודה: דרוש/ה חובב/ת סקי לטיול של פעם בחיים ב-7 מדינות תמורת 10,000$ | בעולם
טיסות זולות במיוחד מעובדה: 5 ימים בברלין + 5 ימים בלונדון בינואר – ב-58$!
אוקטובר 14, 2018
אוטובוס, טיסה, מונית, שאטל ורכב: איך מגיעים לעובדה? כל הדרכים והפרטים
אוקטובר 17, 2018

הצעת עבודה חלומית: דרוש/ה חובב/ת סקי לטיול של פעם בחיים ב-7 מדינות תמורת 10,000$

טיול של חודשיים ב-7 מדינות, ב-3 יבשות שונות; ביקור בעשרות אתרי סקי; לינה בריזורטים מפוארים; אוכל ושתייה כיד המלך וכל זה – תמורת 10,000$, עבור ״הטרחה״ שלכם. לא מדובר בחלום, אלא במציאות. בימים האחרונים פרסמה אחת מחברות תיירות הסקי הגדולות בארצות הברית – ski.com – הצעת עבודה חלומית: ״דרוש/ה עובד/ת עם תשוקה לסקי, שפנוי למשך חודשיים בינואר-פברואר ומעוניין לתעד טיול סקי על פני 7 מדינות, תמורת תשלום של 10,000$ וציוד מתקדם של GoPro״.

החברה, הממוקמת באספן, ארצות הברית, פרסמה את הצעת העבודה לפני מספר ימים וכבר קיבלה מאות פניות. לצערנו הרב (כן, גם של כותב שורות אלו), ההרשמה לעבודה נסגרה כבר אתמול, אך תמיד נחמד לחלום ולפנטז. ״למועמד המושלם חייבת להיות תשוקה גדולה לטיולי סקי ורצון לבקר במספר יעדי סקי פופולריים בארצות הברית, קנדה, איטליה, שוויץ, אוסטריה, צרפת ויפן״, נכתב בהצעת העבודה הרשמית. ״הוא חייב, כמובן, לדעת לגלוש, להיות חברותי ובעל יחסי אנוש מעולים וכמובן עם ניסיון בצילום ותיעוד״.

אלו אשר היו מעוניינים להגיש מועמדות, היו צריכים לצלם סרטון בן 60 שניות או פחות, בו הם מסבירים מדוע להם מגיע התפקיד. את הסרטון ניתן היה להעלות ל-http://www.ski.com/dreamjob, או לעשות זאת גם דרך האינסטגרם – להעלות את הסרטון ולתייג את @skicom ו-epicpass@ ולהוסיף את ההאשטאג #EpicDreamJob. בכל אופן, תכריז החברה על הזוכה הגדול ב-30.10.

צוות בעולם
צוות בעולם
צוות בעולם - מומחים לחו"ל. טיסות במחירים מגוחכים, דילים למלונות וטיפים והמלצות ליעדים הכי שווים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *