" />משרה חלומית: ״דרושים בעלי כלבים שיבקרו במלונות ידידותיים להולכים על 4 בעולם״
מ-ט-ו-ר-ף: אמסטרדם וברלין בטיול אחד מ-145$ לכל הטיסות (מגוון תאריכים, כולל בכריסמס)
אוגוסט 25, 2019
טיסות ישירות זולות בדצמבר-ינואר: ונציה (40$), וינה (45$), אתונה (45$) ועוד – גם בכריסמס
ספטמבר 6, 2019

הצעת עבודה חלומית: ״דרושים בעלי כלבים שיבקרו במלונות ידידותיים להולכים על 4 בעולם״

אומרים שהכלב הוא חברו הטוב ביותר של האדם. אבל כשזה מגיע לטיולים ברחבי העולם, מדובר באופרה אחרת. או לפחות ככה חשבנו. בשנים האחרונות יותר ויותר בעלי בתי מלון בעולם החליטו לאפשר כניסה גם להולכים על ארבע (בעיקר כלבים), ולא רק בבתי מלון פשוטים, אלא גם בכאלו הנחשבים ליוקרתיים למדי. בעקבות זאת, אנשים רבים מכל קצוות הגלובוס, שלעתים ויתרו על חופשות בחו״ל אחרי שלא רצו להשאיר מאחור את חברם השעיר, יכולים להסיר דאגה מלבם ולצאת לנופש ביחד עם ידידו הטוב ביותר של האדם. 

עוד בנושא: 

אבל איך יודעים מה מציע כל אחד מהמלונות לחברינו האהובים? בדיוק לשם כך פרסם אחד מאתרי המלונות המובילים בעולם, Hotels.com, הצעת עבודה מעניינת במיוחד (המודעה מנוסחת בלשון זכר, אך פונה לשני המינים). ״דרוש אוהב חיות שביחד עם כלבו או כלבתו, יבדקו מקרוב 10 בתי מלון ידידותיים לכלבים ברחבי העולם, ויכתבו עליהם ביקורת מפורטת״. המשמעות: טיול של 10 ימים בעולם, לינה ב-10 בתי מלון, עם כלבכם – ועוד ללא תשלום. 

משימתם של הכלבים ובעליהם תהיה לבחון מקרוב את 10 בתי המלון השונים, שמציעים חוויה בלתי נשכחת להולכים על ארבע – החל מהאוכל, דרך החדרים ועד למתקנים השונים במלון, המיועדים בעיקר לכלבים. 

כדי להגיש מועמדות למשרה, נדרשו המועמדים הפוטנציאלים לאפשר לכלביהם ״להעלות״ סלפי שלו לאינסטגרם, עם התיוג @hotelsdotcom וההאשטאג #CanineCritic, עד ה-25.8. לא הספקתם? לא נורא, בואו נקווה שבעתיד הלא רחוק תתפרסם משרה דומה, אולי אפילו כאן אצלנו בישראל. 

צוות בעולם
צוות בעולם
צוות בעולם - מומחים לחו"ל. טיסות במחירים מגוחכים, דילים למלונות וטיפים והמלצות ליעדים הכי שווים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *