" />חברה בריטית מחפשת צעיר/ה לטיול ב-40 מדינות עם חבר בתמורה ל-100 אלף ש״ח
יותר זול ממגש פיצה: טיסות ישירות לפאפוס (20$), סלוניקי (27$) ברלין (45$) ועוד
נובמבר 14, 2019
מ-ט-ו-ר-ף: טיסה ישירה הלוך-חזור לפאפוס בחנוכה ובכריסמס ב-22$ (76 ש״ח)
נובמבר 28, 2019

חברה בריטית מחפשת ״עובד״ לטיול ב-40 מדינות עם החבר הכי טוב בתמורה ל-100 אלף ש״ח

מה דעתכם לקחת פאוזה מהחיים, ולצאת למסע בן 12 חודשים ב-40 מדינות מסביב לעולם? אה, ועוד לקבל על כך יותר מ-100 אלף ש״ח ועוד לצרף את החבר או החברה הכי טובים. אם זה נשמע לכם, כדאי מאוד שתמשיכו לקרוא. 

עוד בנושא: 

Wowcher, החברה הבריטית השנייה בגודלה למסחר באינטרנט, המציעה בין היתר גם חופשות וטיסות לכל העולם, פרסמה בימים האחרונים מודעת דרושים חלומית במיוחד. ״אנו בחברה מחפשים אחר צעיר או צעירה, שיבקר/תבקר ב-40 יעדים שונים ברחבי העולם במשך שנה, תמורת 25,000 ליש״ט (כ-110 אלף ש״ח)״.

 בחודש ספטמבר השיקה החברה מחדש את השירות הפופולרי שלה – Mystery Holiday – המציע חופשה בהפתעה ב-99 ליש״ט. כלומר, מזמינים את החופשה מבלי לדעת לאן ומגלים את היעד הנבחר רק בשדה התעופה. על מנת לקדם את השירות ולפרסם אותו, החליטה החברה לשלוח עובד/ת לכל אחד מ-40 היעדים שאליהם ניתן להגיע במסגרת Mystery Holiday, וכדי להבטיח שלא יהיה לו או לה משעמם, מותר, ואף רצוי להביא חבר או חברה. ניתן כמובן לטייל עם אותו חבר או חברה לכל התקופה, אך Wowcher מאשרת ״להחליף״ אותם בחברים אחרים בכל יעד חדש שאליו יגיעו. 

מבין היעדים שבהם יבקר או תבקר השגריר/ה החדש/ה של Wowcher: ונציה, איסלנד, דיסנילנד בפריז, לאס וגאס, דובאי, באלי ועוד. הדרישות לתפקיד לא רבות, פרט לאהבה לטיולים וכמובן יכולת התבטאות בכתב ובעל פה, שכן השגריר שייבחר לתפקיד יידרש לתעד את מסעותיו באינסטגרם וביוטיוב, כך שמלבד יכולות ורבליות, יהיה עליו להחזיק בידע בסיסי בצילום. 

אז איך מגישים מועמדות לתפקיד? 

כדי להציע את עצמכם לאחת מהעבודות החלומיות שנתקלנו בהן בתקופה האחרונה, עליכם להעלות סרטון שלכם בן 30 שניות, ובו אתם מספרים מדוע דווקא אתם מתאימים לתפקיד הנכסף. את הסרטון יש להעלות באינסטגרם או בטוויטר, עם התיוג @Wowcher, ההשטאגים #WowcherDreamJob ו-#WowcherMysteryHoliday וכן לתייג שלושה חברים. ניתן להגיש מועמדות עד ה-30 בדצמבר, כשלאחר מכן תפרסם החברה את שמו או שמה של הזוכה המאושר/ת. 

בסרטון: עוד פרטים על המשרה החלומית

צוות בעולם
צוות בעולם
צוות בעולם - מומחים לחו"ל. טיסות במחירים מגוחכים, דילים למלונות וטיפים והמלצות ליעדים הכי שווים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *