" />יש לכם כלב או חתול? ב-Hotels.com מחפשים מבקרי מלונות ידידותיים לבעלי חיים | Baolm
לקחת סיור וירטואלי ביפן ועוד לקבל על זה כסף: הצעת עבודה חלומית מטריפה את הרשת
יולי 6, 2020
איך השפיעה הקורונה על אתרי התיירות בישראל וכיצד מתאוששים מהמכה?
אוקטובר 11, 2020

יש לכם כלב או חתול? ב-Hotels.com מחפשים מבקרי מלונות ידידותיים לבעלי חיים

בשנים האחרונות, בכל רחבי העולם וגם בישראל, חלק נכבד מהמטיילים שמחליטים לצאת לחופשה מעדיפים לעשות זאת ביחד עם חיית המחמד שלהם. זו כנראה אחת הסיבות שיותר ויותר מלונות בכל העולם הפכו לידידותיים לחיות מחמד. על פי אתר Hotels.com הפופולרי, בחודשים האחרונים חלה עלייה של 300 אחוז בחיפושים אחר בתי מלון אשר ידידותיים לחיות מחמד. 

אם באחד מאתרי התיירות והמלונות הגדולים בעולם, Hotels.com, עסקינן, הרשו לנו לספר לכם על מודעת דרושים חלומית במיוחד שהתפרסמה באתר בימים האחרונים. בחברה מחפשים שלושה מועמדים, “Creature Critics” על פי מודעת הדרושים באתר, שיהפכו, ביחד עם חיית המחמד שלהם, למבקרי מלונות ידידותיים לחיות מחמד למשך 10 ימים. ״ראשית, על המועמדים להחזיק בחיית מחמד – חתול, כלב או זוחל״, נכתב באתר החברה. ״שלושת המועמדים שייבחרו יבלו במשך 10 ימים בכמה מלונות שונים שמקבלים באהבה חיות מחמד, ובסוף יתבקשו לדרג אותם, ולספר על החוויה שלהם ושל חברם האהוב על ארבע״. 

״הסיבה שבחרנו בפרויקט החשוב הזה היא העלייה הדרסטית בכמות החיפושים של מלונות ידידותיים לכלבים וחתולים באתר שלנו״, נכתב ב-Hotels.com. ״נרשמה עלייה של 300 אחוזים בחיפושים אלו בחודשים האחרונים״. 

אז איך מגישים מועמדות? 

כדי להגיש מועמדות לתפקיד יש להעלות עד ל-9 באוקטובר לאינסטגרם ו/או לטוויטר, פוסט (או ציוץ) עם תמונה של חיית המחמד שלכם, ביחד עם התיוג @hotelsdotcom וההאשטאג #CreatureCritics. על פי מודעת הדרושים מומלץ אף לכתוב כמה מילים מדוע דווקא לכם מגיע התפקיד החלומי. בנוסף, יש לעקוב אחר @hotelsdotcom באינסטגרם או בטוויטר.

 

צוות בעולם
צוות בעולם
צוות בעולם - מומחים לחו"ל. טיסות במחירים מגוחכים, דילים למלונות וטיפים והמלצות ליעדים הכי שווים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *