" />יש לכם מזרן, שמיכה, מגירה ו-2 כוסות מים? לא תאמינו מה תוכלו לעשות ב-Airbnb | Baolm
איך השפיעה הקורונה על אתרי התיירות בישראל וכיצד מתאוששים מהמכה?
אוקטובר 11, 2020
גן עדן במרחק נגיעה: 5 המלונות הכי טובים בסיישל
דצמבר 6, 2020

יש לכם מזרן, שמיכה, מגירה ו-2 כוסות מים? לא תאמינו מה תוכלו לעשות ב-Airbnb

Six Senses Zil Pasyon מתוך האתר הרשמי

נגיף הקורונה פגע במיליוני אנשים בכל רחבי העולם. בעלי עסקים קרסו, חנויות נסגרו ורבים איבדו את כל רכושם. אלא שמלבד צרות ובעיות, עבור לא מעט אנשים, הנגיף הנוראי היה נקודת אור ופתח להזדמנויות עסקיות שונות.

קחו לדוגמה את שלושת היוטיוברים הבריטים, שלקחו את הנושא צעד אחד קדימה. שלושת החברים הצעירים, המחזיקים בערוצי יוטיוב פעילים, הציבו לעצמם מטרה מעט מוזרה: ליצור את מקום האירוח הגרוע ביותר בתולדות אתר Airbnb, המציע דירות להשכרה בכל העולם.

״בהתחלה זה התחיל מסרטון בדיחה שרצינו לעלות לעמוד היוטיוב שלנו ופתאום התחלנו לקבל פניות מאנשים שרצו להגיע, זה הפתיע גם אותנו”
מספר רייס סימונס אחד מהחברים שיצרו את הסרטון.

״אנחנו מטיילים כבר זמן רב״ הוסיף אחד מבעלי הדירה הגרועה בעולם, ״התארחנו מאות פעמים בדירות שונות דרך האתר ותמיד הרגשנו שהמחיר מופקע, לא תואם את החוויה ולכן החלטנו לעשות מעשה וליצור בתור בדיחה את ה-airbnb הגרוע בעולם ולפרסם אותו באתר כאופציית אירוח.

צילום מסך מתוך יוטיוב

                                                                                 צילום מסך מתוך יוטיוב

 

אחרי שהרעיון המבריק נולד, השלושה החלו ליישמו, כשכל התהליך – מבחירת הפריטים ״לדירה״, המיקום וסידורה – מתועדים ועלו כמובן לרשת. תחילה, הם חיפשו את הפריטים המינימליים לדירה ברחבי לונדון. אחרי כן איתרו לוקיישן ולבסוף פרסמו את נכסם היוקרתי באתר הפופולרי. והשאר? היסטוריה.

שלושת היזמים הצעירים החלו לקבל פניות רבות לאירוח, כולל משפחה שביקשה לשכור את הנכס לארבעה שבועות! ״בחלומות הכי ורודים שלי לא האמנתי שדבר כזה יקרה״, סיפר אחד משלושת היזמים, שהפכו לדבר הכי חם באי הבריטי. למקרה שתהיתם, השלושה לא אישרו אף פנייה  שקיבלו ולא גבו כסף, אלא בסך הכול עמדו במטרה שהציבו לעצמם -ובגדול, אחרי שזכו להד תקשורתי עצום בשל הסיפור החביב.

   סרטון התיעוד מתוך ערוץ היוטיוב של השלושה:

 

צוות בעולם
צוות בעולם
צוות בעולם - מומחים לחו"ל. טיסות במחירים מגוחכים, דילים למלונות וטיפים והמלצות ליעדים הכי שווים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *