" />כל מה שצריך לדעת על שינוי מדיניות הכבודה ב-Ryanair | בעולם

כל מה שצריך לדעת על שינוי מדיניות הכבודה ב-Ryanair

לגזור ולשמור: מדיניות הכבודה בחברות הלואו קוסט השונות
דצמבר 28, 2017
מהקאמפ נואו, דרך אצטקה ועד אנפילד: 10 אצטדיוני כדורגל ששווים ביקור
ינואר 15, 2018

כל מה שצריך לדעת על שינוי מדיניות הכבודה ב-Ryanair

ב-15 בינואר מדיניות הכבודה ב-Ryanair השתנתה: אם עד עתה ניתן היה להעלות לטיסות של חברת הלואו קוסט האירית שני תיקים – טרולי ותיק גב – מעתה, תצטרכו לשלם 5 ליש”ט אם ברצונכם להעלות אתכם למטוס שני תיקים.

השירות שעליו תצטרכו לשלם אם ברצונכם לעלות עם שני תיקים נקרא Priority Boarding. אם תחליטו שלא להוסיף את השירות, תוכלו להעלות למטוס תיק אחד בלבד, כשאת התיק הנוסף תצטרכו לשלוח לבטן המטוס, להמתין לו עם הנחיתה ובכך לבזבז זמן יקר עם בשדה התעופה.

שינוי נוסף במדיניות הכבודה של החברה קשור למזוודה נוספת (כ-20 ק”ג). אם עד היום רציתם לקחת אתכם מזוודה בבטן המטוס, בכל פעם המחיר היה משתנה (המחיר היה תלוי בעונות השנה, ביעד ובמשקל המזוודה). אלא שלאחר השינוי, ישנו תעריף קבוע בגובה 25 יורו לכל מזוודה לכיוון, והוא יגדל בחגים כמו חג המולד.

אז איך בכל זאת ניתן להוזיל את מחירי הטיסה?

מחירי כרטיסי הטיסה בחברת Ryanair עדיין זולים מרוב חברות התעופה בעולם כיום. למרות זאת, ישנן שיטות נוספות שיעזרו לכם להוזיל עוד יותר את מחיר הכרטיס. הנה הן לפניכם:

  • רכישה מראש: עורכי “הגארדיאן” האנגלי ערכו ניסוי. הם בדקו מחירים של כרטיסים בקו לונדון-דבלין יום לפני הטיסה, כשהמחיר הנמוך ביותר עמד על 200 ליש”ט. כשבועיים לפני הטיסה מחיר הכרטיס עמד על 65 ליש”ט וכחודשיים לפני כן המחיר עמד על 19 ליש”ט. המסקנה: ככל שתרכשו את הכרטיס מוקדם יותר, כך תשלמו פחות.
  • אל תשלמו על שמירת מושב: מחירי שמירת מושב בטיסות החברה נעים בין 6 ל-23 ליש”ט – תלוי במקום שבו אתם רוצים לשבת. למרות זאת, חלק מהנוסעים שלא רוכשים מושבים מראש, בסופו של דבר יושבים במושבים הטובים ביותר במטוס. איך הם עושים זאת? האמת, זה פשוט למדי. על ידי ביצוע צ’ק אין לטיסה מספר שעות בודדות לפני ההמראה, ניתן לזכות במושבים השווים ביותר, מהסיבה הפשוטה שברוב המקרים, החברה לא מצליחה למכור את רוב מושבי הפרימיום שלה, שמשובצים באופן אוטומטי לנוסעים האחרונים שמבצעים צ’ק אין לטיסה.
  • תיק גב עדיף על תיק יד: האם בעבר קרה שעליתם לטיסת לואו קוסט, והתבקשתם לשלוח את מטען היד שלכם בבטן המטוס? אם לא, יש לכם מזל. בלא מעט מקרים המקום לאחסון תיקי היד והגב מתמלא, וחלק מהנוסעים נאלצים לשלוח את תיקיהם האישיים בבטן המטוס. אלא שיש לך פתרון. ברוב המקרים, הדיילים לא יגידו כלום על תיק גב, אלא בעיקר על תיקי יד.
צוות בעולם
צוות בעולם
צוות בעולם - מומחים לחו"ל. טיסות במחירים מגוחכים, דילים למלונות וטיפים והמלצות ליעדים הכי שווים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *