" />מגיל 18: אפליקציית ההיכרויות מחפשת רווק/ה לטיול של שנה מסביב לעולם | בעולם
חוגגים את השנה החדשה באירופה: טיסות ישירות למגוון יעדים מ-67$ ועד 98$
יוני 11, 2019
הזדמנות נדירה: טיסות ישירות לברלין ולינה באחד המלונות המיוחדים בעולם מ-333$ לזוג!
יוני 17, 2019

מגיל 18: אפליקציית ההיכרויות מחפשת רווק/ה לטיול של שנה מסביב לעולם

רווקים ורווקות ישראלים מכירים היטב את אפליקציית ההיכרויות הפופולרית, טינדר, המאפשרת להכיר אנשים חדשים באמצעות הסמארטפון, לצורך היכרויות, ידידות ואפילו סקס מזדמן. אלא שמלבד בטינדר, ברחבי העולם פועלות אפליקציות דומות, כמו Bumble, הנחשבת לשנייה בגודלה בתחום זה בארצות הברית. 

לפני שאנו ממשיכים, נסו לדמיין את הסיטואציה הבאה (בהנחה שאתם רווקים): לוקחים פסק זמן מהשגרה היומיומית המעיקה, לצורך טיול ארוך במיוחד של שנה ברחבי העולם. לא רק שהטיול חינמי לחלוטין, אלא גם תקבלו עליו כסף, כשהמטרה הגדולה של הטיול היא לצאת לדייטים ולהכיר אנשים חדשים – וכמה שיותר. נשמע כמו חלום? תרדו קצת למטה, ותגלו שזו המציאות. 

עוד בנושא:

כדי להגדיל את המודעות למותג ברחבי העולם, פרסמה Bumble מודעת דרושים מגניבה במיוחד: ״אנו מחפשים רווק/ה לטיול של שנה בעולם, שיכלול יציאה לדייטים עם אנשים חדשים ותיעוד הבילויים ברשתות החברתיות״. על פי מודעת הדרושים של החברה, כל ההוצאות כלולות (כולל טיסות ומלונות) ויש גם משכורת נאה. על המועמד להיות חברותי מאוד, קליל וזורם, ובעל יכולות להכיר אנשים חדשים ושליטה מלאה ברשתות החברתיות. 

על המועמד שייבחר יהיה לחלוק את חוויותיו ברשתות החברתיות, באמצעות בלוגים, סרטונים, פוסטים ועוד דרכים יצירתיות. יש לציין שרק צעירים מגיל 18 רשאים להגיש . מועמדות לתפקיד. כאן ניתן לקבל פרטים נוספים על התפקיד, מועמדות ניתן להגיש באפליקציה (עד ה-14 ביוני). 

צפו: עבודת החלומות של Bumble

צוות בעולם
צוות בעולם
צוות בעולם - מומחים לחו"ל. טיסות במחירים מגוחכים, דילים למלונות וטיפים והמלצות ליעדים הכי שווים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *