" />מסעדות, מסיבות ודירות יוקרה: משרה חלומית בניו יורק תמורת 4,500 דולר בחודש
עד 40 דולר: טיסות ישירות למגוון יעדים באירופה, גם באפריל, מאי ויוני!
פברואר 24, 2020
תמורת 22,000 ש״ח בחודש ודירה בחינם: דרוש זוג לטיפול בשני כלבים בלונדון
מאי 19, 2020

מסעדות, מסיבות, דירות יוקרה ואטרקציות בחינם: משרה חלומית בניו יורק תמורת 4,500 דולר בחודש

בניו יורק המון המון אנשים – אמריקאים וזרים כאחד. אך אם שכר הדירה בניו יורק – אחת הערים הכי יקרות למגורים בכל העולם – היה נמוך יותר, סביר להניח שאפילו יותר אנשים היו רוצים לגור בה. למעשה, הסיבה היחידה שרבים מוותרים על החלום לגור בתפוח הגדול היא מחיר השכירות הגבוה לדירות בעיר. אם גם אתם נמנים על אלו, הצעת העבודה החלומית הבאה היא בדיוק בשבילכם: The Downtown Alliance, חברה אמריקאית העוסקת בפיתוחה של שכונת מנהטן התחתית, מחפשת מישהו או מישהי לעבודה חלומית במשך שלושה חודשים. במסגרת התפקיד שייצא לדרך בקיץ הקרוב, המועמד יידרש לבדוק מקרוב את האטרקציות של השכונה, את המסעדות, חיי הלילה וכמובן את תנאי המגורים במנהטן התחתית. למקרה שתהיתם לא רק שלא תידרשו לשלם שכר דירה או על הוצאות שונות – אפילו תקבלו על כך תשלום, ולא מעט: 4,500 דולר בחודש, שהם קצת יותר מ-15 אלף שקל. 

עוד בנושא:

על פי מודעת הדרושים, ״העבודה״ מתחילה ב-1 ביוני ונמשכת עד ה-31 באוגוסט – כלומר שלושה חודשים, השווים 13.5 אלף דולר. ״אנו מחפשים מישהו או מישהי עם עין חדה, שיודע או יודעת לצלם, כאלו שיודעים לזהות מקומות סודיים ופנינים אמיתיות״, נכתב במודעה. מלבד מסעדות יוקרה, דירות מטורפות, מסיבות וברים, מי שייבחר לתפקיד יזכה ליחס VIP לכל אורך התקופה וכן לבקר באטרקציות הבולטות של העיר, כמו פסל החירות. 

ומה לגבי הדרישות? על פי המודעה, נדרשת הבנה ברשתות החברתיות וכן ידע בסיסי בצילום, שכן את המסע שלכם יש לתעד דרך עדשת המצלמה, ולשתף ברשת. ניתן להגיש מועמדות מגיל 21 ומעלה כשהמשרה מיועדת רק לאזרחי ארצות הברית. עומדים בקריטריונים? כיף לכם. כדי להגיש מועמדות יש להעלות סרטון של עד 60 שניות ליוטיוב (עד ה-15 במרץ), המסביר למה דווקא לכם מגיע להיבחר לתפקידכל הפרטים על התפקיד והפרטים על הגשת מועמדות כאן

בווידאו: פרטים נוספים על המשרה החלומית

צוות בעולם
צוות בעולם
צוות בעולם - מומחים לחו"ל. טיסות במחירים מגוחכים, דילים למלונות וטיפים והמלצות ליעדים הכי שווים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *