" />״דרוש זוג לאיתור 20 היעדים הכי רומנטיים באירופה״. התקציב, 10,000$ | בעולם
עד 80$: טיסות ישירות לרומא, מילאנו ובולוניה בפברואר, מרץ, אפריל, מאי ויוני
פברואר 6, 2020
טיסות זולות למיקונוס בפסח: מ-151 דולר, כולל טעימה מפאפוס
פברואר 18, 2020

משרה חלומית: ״דרוש זוג לאיתור 20 היעדים הכי רומנטיים באירופה״. התקציב, 10,000$

אחד הדברים שאנחנו בבלוג הטיולים בעולם אוהבים לכתוב עליהם הוא הצעות עבודה מיוחדות במינן ברחבי העולם, הקשורות לטיולים וחופשות כמובן. יצא לנו לכתוב על אי ביוון שמחפש עובד שיגור על האי ויטפל בחתולים השוהים בו, על הצעת העבודה של Airbnb, שחיפשה 5 אנשים לטיול של חודשיים באיי באהמה, על המשרה שמאפשרת לבדוק רכבות הרים ומתקנים בפארקי שעשועים בארצות הברית מקרוב ועוד. אבל במשרה כמו זו שכבר נספר לכם עליה בהרחבה, טרם נתקלנו. 

עוד בנושא: 

Robbins Brothers היא רשת חנויות ענקית לתכשיטים וטבעות אירוסין בארצות הברית, עם סניפים במספר ערים במדינה. לאחרונה פרסמו בחברה הצעת עבודה מפתה במיוחד, שהספיקה להפוך לוויראלית במהרה ברחבי הרשת. בחברת התכשיטים האמריקאית מחפשים זוג אוהבים (לאו דווקא נשואים) שימצאו את 20 היעדים הכי רומנטיים להצעות נישואין באירופה. התקציב עומד על 10,000 דולר ויש גם שכר שעתי לבני הזוג. בנוסף, אין צורך להתפטר ממקום העבודה הנוכחי, שכן אלו שייבחרו לתפקיד ינהלו את התקציב בעצמם ויקבעו את לוח הזמנים באופן עצמאי – האם לטוס לאירופה לתקופה ארוכה ולמצוא את כל היעדים בטיול אחד, או לחלק את הביקורים ביבשת למספר פעמים. 

בסופו של דבר, על הזוג הנבחר לתעד את 20 המקומות שהם בחרו באמצעות תמונות וסרטונים, ולהעביר את הרשמים ל-Robbins Brothers, שיפרסמו מדריך שנתי ל-20 המקומות היפים ביותר להצעות נישואין באירופה, שנבחרו על ידי הזוג שזכה במשרה החלומית. 

״לנו ב-Robbins Brothers חשוב מאוד לעזור לזוגות שרוצים להציע נישואין במקומות רומנטיים וקסומים במיוחד״, אמר כריס וויקלי, סגן נשיא החברה בנושא. ״הגענו למסקנה שהמקומות שבהם מציעים נישואין לא פחות חשובים מכל דבר הקשור לרגע הקסום הזה – התמונה או הסרטון מאותם רגעים הם הזיכרון המתוק והחשוב ביותר מאחד הרגעים היפים בחיינו, והם נשארים לנצח״.

אז איך מגישים מועמדות? 

כדי להגיש מועמדות למשרה החלומית, ישנן שתי דרישות עיקריות: ראשית, בני הזוג מחויבים להיות במערכת יחסים רצינית – יוצאים באופן קבוע, מאורסים או נשואים. שנית, עליהם להיות פעילים ברשתות החברתיות, שכן במהלך שהותם באירופה יהיה עליהם לתעד את מסעם בפייסבוק ובאינסטגרם. 

חושבים שאתם מתאימים לתפקיד החלומי? באתר הרשמי של החברה ניתן יהיה להגיש מועמדות החל מה-14 בפברואר ועד ה-28 בפברואר. לזוגות שיגישו מועמדות יחכו מספר שאלות והם יידרשו להעלות סרטון קצר שבו הם מסבירים מדוע דווקא להם מגיע לזכות בתפקיד. ב-16 במרץ יכריזו בחברה על הפיינליסטים, שייבחרו על ידי הגולשים. ההכרזה על הזוג הזוכה תיערך ב-6 באפריל. כאן ניתן להגיש מועמדות לתפקיד

צוות בעולם
צוות בעולם
צוות בעולם - מומחים לחו"ל. טיסות במחירים מגוחכים, דילים למלונות וטיפים והמלצות ליעדים הכי שווים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *