" />צפו בטירוף: חדר בריחה ״המסור״ נפתח בלאס וגאס | בעולם בלוג תיירות
יורוטריפ במחיר הזוי בינואר: אמסטרדם + ברצלונה + פריז – ב-220$ להכול!
ספטמבר 15, 2018
מחיר הזוי: 7 ימים בלאס וגאס + 7 ימים בלונדון – ב-544$ לכל 4 הטיסות הישירות!
ספטמבר 17, 2018

צפו בטירוף: חדר בריחה ״המסור״ נפתח בלאס וגאס

טרנד חדרי הבריחה כבש את העולם בסערה בשנים האחרונות, וגם כאן אותנו בישראל. אם תחילה מדובר היה בחדרי בריחה בודדים, כיום ניתן למצוא בישראל – מדן ועד אילת – מאות אם לא אלפי חדרי בריחה, בדרגות קושי שונות. חלקם מתאימים לילדים, וחלקם פחות. חלקם מעניינים ומקוריים יותר, וחלקם פחות. חלקם מפחידים יותר, וחלקם פחות.

חדר בריחה ייחודי, מסקרן וכנראה גם מפחיד במיוחד נפתח לא מזמן בעיר החטאים האמריקאית, לאס וגאס, והוא מבוסס על אחת מסדרות הסרטים המצמררות והמצליחות של השנים האחרונות – המסור.

חדר הבריחה ״המסור״ הפך לאחד מחדרי הבריחה המבוקשים בלאס וגאס ובארצות הברית כולה, גם על ידי אנשים שמעולם לא ראו את הסרטים. בדומה לסדרת הסרטים, גם כאן המשתתפים יצטרכו לפתור סדרת חידות על מנת לברוח מהחדר, אך בניגוד למקור – אם ייכשלו, הם יישארו בחיים.

אלו שכן ראו את סדרת הסרטים, בוודאי יזהו מספר סצינות ודמויות אשר מככבות בעלילה של חדר הבריחה. כרטיס סטנדרטי עולה 49.99$, כשבאתר הרשמי תוכלו למצוא גם חבילות VIP, הכוללות מתנות מפחידות כמו המסיכה הידועה לשמצה שמככבת בסדרת הסרטים לכל אורכה. לאלו שרוצים לבוא קצת יותר מוכנים, מומלץ להציץ ברשימת הטיפים, שיעזרו לעבור את המשחק בצורה קצת יותר חלקה, ואולי גם פחות מפחידה.

אז, מי רוצה לשחק משחק?
צפו: כך חדר הבריחה ״המסור״ נראה מבפנים

תמונות נוספות: 

צוות בעולם
צוות בעולם
צוות בעולם - מומחים לחו"ל. טיסות במחירים מגוחכים, דילים למלונות וטיפים והמלצות ליעדים הכי שווים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *