" />תמורת 22,000 ש״ח בחודש ודירה בחינם: דרוש זוג לטיפול בשני כלבים בלונדון | בעולם
מסעדות, מסיבות, דירות יוקרה ואטרקציות בחינם: משרה חלומית בניו יורק תמורת 4,500 דולר בחודש
מרץ 3, 2020
מערה היסטורית, וילה חלומית, יאכטה מפוארת: 10 המקומות הכי מיוחדים ביוון ב-Airbnb
יוני 24, 2020

תמורת 22,000 ש״ח בחודש ודירה בחינם: דרוש זוג לטיפול בשני כלבים בלונדון

חולמים לגור ולעבוד בלונדון עם בת/בן הזוג או החבר/ה הכי טוב/ה בתום משבר הקורונה? אם כן, כדאי שתמשיכו לקרוא. זוג אמיד המתגורר בבירה האנגלית, מחפש זוג עובדים צעירים (בני זוג או חברים טובים) למשרה נחשקת במיוחד: טיפול מסור בשני הכלבים של המשפחה, ביצוע סידורים שונים בבית לרבות בישולים וניקיונות והסעה של בני הזוג למקומות שונים בעיר.

עוד בנושא:

ואם זה לא מספיק עבורכם, מה תגידו על זה? אותו זוג מוכן לשלם לאלו שייבחרו כ-270,000 ש״ח בשנה (כ-22 אלף ש״ח בחודש), לספק דירה בחינם וזה אפילו לא החלק הכי טוב: הזוג שייבחר ויעבור להתגורר בדירה בסמוך לבית המשפחה לא יידרש לבצע את המטלות לכל אורך החודש במשך תקופת העבודה, אלא במשך שבועיים בלבד, עת מעסיקיהם נמצאים בדירה. בשבועיים הנותרים יוכל הזוג המאושר לעשות ככל העולה על רוחו בלונדון, כל עוד ימשיך להשגיח על צמד הכלבים, וכמובן לקבל גם על התקופה הזו משכורת ומגורים בדירה בחינם. 

מגיעים ללונדון? אלו 32 המסעדות שפשוט אסור לכם לפספס!

על פי מודעת הדרושים, הזוג הנבחר יידרש לעבוד חמישה ימים בשבוע: ״אנו מחפשים זוג צעיר ונמרץ, עם תשוקה לאוכל טוב וליין״, נכתב במודעת הדרושים המקורית שעלתה באתר silverswanrecruitment. ״חשוב לנו שלזוג שייבחר יהיה חיבור לחיים הטובים, לשופינג, ושיחזיקו ברשיון נהיגה כמובן. כמו כן, עליהם להיות מאורגנים ומסודרים וכאלה ששמים לב לפרטים הקטנים ביותר״. 

בשל נגיף הקורונה, זוג המעסיקים החל לבצע ראיונות בווידאו למועמדים פוטנציאלים, בתקווה לאייש את התפקיד בתחילת הקיץ הקרוב, והם צפויים לקיים ראיונות נוספים בימים הקרובים. 

חלק מהדרישות במודעת הדרושים המקורית:

  • חיבה עזה לכלבים
  • הבנה קולינרית וידע בבישול
  • סדר וארגון
  • רשיון נהיגה בתוקף
צוות בעולם
צוות בעולם
צוות בעולם - מומחים לחו"ל. טיסות במחירים מגוחכים, דילים למלונות וטיפים והמלצות ליעדים הכי שווים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *