" />״דרוש מבקר פארקי שעשועים״. השכר: 3,000 ליש״ט ל-3 שבועות ומותר לצרף חבר
יורוטריפ חלומי: לונדון, אמסטרדם וברלין בחופשה אחת – ב-145$ בלבד
ינואר 1, 2020
עד 55$: טיסות ישירות לבולוניה, בריסל, בודפשט ועוד, כולל מרץ ואפריל
ינואר 12, 2020

״דרוש מבקר פארקי שעשועים באורלנדו״. השכר: 3,000 ליש״ט ל-3 שבועות ומותר לצרף חבר

מה דעתכם לבלות שלושה שבועות בפארקי השעשועים של אורלנדו? לעלות על כל המתקנים ולתת להם ציון, לדרג את דוכני המזון השונים ואת חנויות המזכרות ולתת חוות דעת על המצעדים והתהלוכות הצבעוניים? אה, ועוד לקבל על כך 3,000 ליש״ט (כ-13.5 אלף ש״ח). עבור רובנו זה נשמע כמו חלום, אלא שבקרוב מאוד החלום המטורף הזה יהפוך למציאות עבור בר או ברת מזל אחד או אחת.

עוד בנושא: 

בימים האחרונים הרשת גועשת בעקבות משרה חלומית שפרסמה חברה בריטית בשם Ocean Florida. ״אנו מחפשים מישהו שיטוס לאורלנדו כדי לבדוק את פארקי השעשועים שבעיר מקרוב, כולל דיסני וורלד ויוניברסל סטודיוס״, נכתב במודעת הדרושים, שפונה לשני המינים. ״כל ההוצאות עלינו, ובנוסף יוכל המועמד שייבחר לתפקיד לצרף חבר, חברה או בן משפחה״.

מלבד 3,000 ליש״ט בתמורה ל-3 שבועות מהנים במיוחד, יקבלו המועמד או המועמדת שייבחרו לתפקיד גם מצלמת גו פרו, כדי שיוכלו להסריט לצלם את חוויותיהם, ולהעלות אותם לרשתות החברתיות של החברה. יש לציין שאין צורך בניסיון צילום קודם או כל ניסיון אחר.

״המועמד הנבחר יתבקש לתת חוות דעת על מספר אלמנטים״, נכתב עוד במודעת הדרושים. ״ראשית, חוות דעת כללית על כל אחת מהפארקים, לרבות ביקורת על כל אחד מהמתקנים. שנית, איכות האוכל והשתייה בפארקים וכן החנויות השונות והמזכרות המוצעות בהן, התהלוכות והמצעדים הצבעוניים ועוד״.

יש לציין שהמשרה מיועדת לבני 18 ומעלה, ולאזרחי בריטניה בלבד. כאן מגישים מועמדות

צפו: הסודות של הפארק הכי מפורסם בעולם

צוות בעולם
צוות בעולם
צוות בעולם - מומחים לחו"ל. טיסות במחירים מגוחכים, דילים למלונות וטיפים והמלצות ליעדים הכי שווים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *