" />Airbnb מחפשת 5 אנשים לביקור של חודשיים באיי בהאמה | בעולם - בלוג טיולים
סוף שבוע ארוך בברלין באפריל-מאי מ-124$ בלבד
ינואר 26, 2020
ועוד בטיסות ישירות: כך תגיעו לברבדוס בשיא העונה ב-404$ (כולל 3 ימים בלונדון)
פברואר 5, 2020

Airbnb מחפשת 5 אנשים לביקור של חודשיים באיי בהאמה שבקריביים

אומרים שמדינת איי בהאמה שבאיים הקריביים – המורכבת מקבוצת איים ונמצאת מזרחית לפלורידה שבארצות הברית, היא אחת המדינות היפות והמיוחדות בעולם. בארכיפלג הכה מיוחד כ-700 איים שונים, שוניות אלמוגים, אינספור יצורים חיים, וכמובן גם חופים מדהימים, אתרי צלילה מרהיבים, אינספור אפשרויות רביצה על חופים עם חול לבן ומים שקופים כשביד קוקטייל, אוכל טעים במיוחד, מקומיים חביבים ועוד. זו כנראה אחת הסיבות שתיירים רבים מכל רחבי העולם פוקדים את מדינת האיים לכל אורך ימות השנה. 

עוד בנושא:

הרוב המוחלט של אלו המבקרים באיי בהאמה משלמים על כך לא מעט כסף – הטיסות, המלונות, המסעדות, הקניות והבילויים למשל. אלא שבעתיד הלא רחוק, באפריל ומאי הקרובים למעשה, חמישה אנשים ברי מזל יזכו לביקור מיוחד במדינת האיים הקסומה. עד כמה מיוחד? שימו לב להצעת העבודה שפרסמה חברת Airbnb המפורסמת, המתמחה בתיווך בין שוכרי למשכירי דירות בכל רחבי העולם. ״אנו מחפשים חמישה אנשים לעבודה מיוחדת במינה באיי בהאמה״, נכתב במודעת הדרושים שפרסמה החברה. ״למשך חודשיים, מה-1 באפריל ועד ל-31 במאי, הם ישהו בשלושה מאיי המדינה ויעזרו לתושבי המקום לשמר את הקסם של האי״. כל ההוצאות – לרבות טיסות, לינה, הוצאות מחייה ועוד כלולות. בנוגע לשכר, במודעה עצמה לא נכתב אזכור לכך, אך בינינו – חודשיים באיים הקריביים, הכוללים לינה בחינם, צלילות, אוכל וחוויה בלתי נשכחת עדיפים על כל משכורת שבעולם. 

צילום מסך מתוך עמוד האינסטגרם של airbnb

אז מה באמת ״יידרשו״ העובדים לעשות באיים?

  • שיקום שוניות האלמוגים של אנדרוס: שונית מחסום אנדרוס נחשבת לאחת השוניות המיוחדות בכל העולם, וגם היא נפגעת משינויי האקלים בכדור הארץ. במהלך התקופה תלמדו עליהן לעומק, תזכו לטפח ולטפל בהן וכמובן לצלול והרבה, כדי לשתול אלמוגים חדשים ולטפל באלו הקיימים. 
  • תמיכה בתעשיית הדייג באקסומה: על זהרון אדום שמעתם? מדובר בדג רעיל המהווה איום גדול על קיום המשך החיים הימיים באזור הקריבי. אלא שרצה הגורל, ומסתבר שהדג המסוכן נחשב למעדן אמיתי. לכן, החליטו בבהאמה לתפוס שתי ציפורים במכה אחת – גם למזער את הנזק לשוניות על ידי תפיסה של הדגים וגם ליהנות מטעמים שקשה למצוא במקומות אחרים. במהלך השעות באקסומה, תלמדו איך לדוג בצורה בטוחה ונכונה, ולא פחות חשוב: בצורה אתית. 
  • קידום החקלאות המקומית באילוטרה: במשך שנים ארוכות עשו באיים שימוש רב בשיח התה שגדל במדינה, אך עם השנים השיח הולך ונעלם. במהלך השהות, חמשת ברי המזל ילמדו איך המקומיים דואגים לשמר את הצמח ולשמור עליו בחיים, בעזרת טכניקות ייחודיות.  

כל אחד ואחת, מכל מקום בעולם,  יכול/ה להגיש מועמדות לתפקיד. ניתן להגיש מועמדות עד ה-18 בפברואר ממש כאן, באתר הרשמי של Airbnb. בהצלחה!

הסרטון הרשמי של Airbnb הכולל פירוט של המשרה החלומית

צוות בעולם
צוות בעולם
צוות בעולם - מומחים לחו"ל. טיסות במחירים מגוחכים, דילים למלונות וטיפים והמלצות ליעדים הכי שווים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *