" />הזדמנות נדירה: כך תגיעו לאיי פיג׳י בפחות מ-1,300$ | בעולם - בלוג ומגזין תיירות
לא רק צ׳יפס: 10 המסעדות הכי טובות באמסטרדם
ינואר 30, 2019
כך תגיעו ללונדון במרץ ב-103$ בלבד (כולל יומיים בפאפוס)
פברואר 3, 2019

הזדמנות נדירה: כך תגיעו לאיי פיג׳י בפחות מ-1,300$

בעקבות המהפכה בעולם התעופה בשנים האחרונות, התאפשר לנו, המטיילים הישראלים, להגיע ליעדים שמעולם לא חלמנו שנוכל להגיע אליהם, בטח במחירים סבירים. אלא שלמרות זאת, ישנם יעדים שעדיין נמצאים מחוץ לתחום עבור ישראלים רבים, הן בשל המרחק הרב אך בעיקר בשל מחירי הטיסות המופרזים, כמו אחד המקומות היפים והקסומים בעולם – איי פיג׳י, הממוקמים בדרום האוקיינוס השקט.

300 איים (כשליש מהם מיושבים), מרכיבים את הרפובליקה של איי פיג׳י, שבירתה היא נאדי, בה נוחתים מרבית התיירים הפוקדים את האיים. מדובר במדינת איים קסומה ויפהפייה, עם רצועות חוף בלתי נגמרות הכוללות חול לבן, מים שקופים ועוד, אטרקציות מלהיבות דוגמת גלישה או צלילה בשונית האלמוגים השלישית בגודלה בעולם, מסעדות מקומיות, בטן גב במלונות פאר, טיולים וסיורים עוצרי נשימה באיים, ספורט ימי וגולף – אולי הספורט הפופולרי ביותר בפיג׳י. 

כדי לחפש את הטיסה הזולה ביותר מישראל לפיג׳י, נכנסנו למנוע החיפוש הנפלא של Skyscanner, המאפשר לחפש טיסות בתאריכים הזולים ביותר בשנה, מבלי להכניס תאריכים מדויקים (Cheapest Month). למשל – להכניס את היעד – נאדי, בירת איי פיג׳י, ולסמן Cheapest Month, כדי שמנוע החיפוש יאתר עבורנו את הטיסות הזולות ביותר. על פי מנוע החיפוש הפופולרי, הטיסות הזולות ביותר מתל אביב לפיג׳י הן בין ה-10 ל-20 ביולי. מחיר הטיסה: 1,517$ והיא כוללת עצירות ארוכות בהונג קונג בהלוך ובחזור. 

אם אתם עוקבים אחר הבלוג שלנו באדיקות, בוודאי כבר הבנתם שיש לא מעט מקומות ברחבי אירופה, שזול הרבה יותר לטוס מהם למקומות מסוימים, מאשר ישראל, כמו במקרה של פיג׳י. למעשה, טיסות דרך מדינה אחרת (במקרה שלנו רומא או וינה), כולל טיסות מתל אביב לאותה מדינה – עולות הרבה פחות מטיסה מתל אביב לפיג׳י, וכך למעשה מרוויחים פעמיים: גם חוסכים מאות דולרים וגם מרוויחים ביקור במדינה נוספת. 

מדובר על שתי אופציות – אחת, טיסה מתל אביב לווינה, ממנה לפיג׳י וחזרה ומווינה בחזרה לתל אביב (17.5-9.6); שתיים, טיסה מתל אביב לרומא, ממנה לפיג׳י וחזרה ומרומא בחזרה לתל אביב (20.5-9.6). יש לציין ששתי הטיסות לפיג׳י – הן מווינה והן מרומא, כוללות עצירה אחת בהלוך ועצירה בחזור בסיאול (רומא – כ-3.5 שעות בהלוך, כ-20 שעות בחזור, וינה – כ-7.5 שעות בהלוך, כ-19 שעות בחזור), אשר ניתן לנצל אחת מהן (בחזור העצירה ארוכה יותר) כדי למשך יממה בבירה המהפנטת של דרום קוריאה. 

הטיסות

כפי שציינו, הצלחנו לאתר טיסות זולות במחירים נמוכים בהרבה מהמחירים מישראל, דרך וינה ורומא, לבחירתכם. יש לציין שאת הטיסות יש להזמין בשני חלקים. 

רומא + פיג׳י ב-1,229$ (20.5-9.6)

חלק א׳: תל אביב – רומא – תל אביב (20.5-9.6, טיסות ישירות)

https://goo.gl/gxUpfk

חלק ב׳: רומא – פיג׳י – רומא (20.5-5.6, קונקשן בסיאול בהלוך ובחזור)

https://goo.gl/aMECuf

וינה + פיג׳י ב-1,222$ (17.5-9.6)

חלק א׳: תל אביב – וינה – תל אביב (17.5-9.6, טיסות ישירות)

https://goo.gl/gxUpfk

חלק ב׳: רומא – פיג׳י – רומא (20.5-7.6, קונקשן בסיאול בהלוך ובחזור)

https://goo.gl/aMECuf

צוות בעולם
צוות בעולם
צוות בעולם - מומחים לחו"ל. טיסות במחירים מגוחכים, דילים למלונות וטיפים והמלצות ליעדים הכי שווים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *