" />טיול של פעם בחיים: 7 ימים באיים המלדיביים + 7 ימים בסרי לנקה ב-727$ בלבד!
מחירים מטורפים: איביזה + מדריד באוגוסט ב-401$, איביזה + מדריד בראש השנה ב-337$
יולי 26, 2018
מטורף: כך תגיעו לג׳מייקה ב-598$ ועוד בראש השנה (כולל מס׳ ימים בבריסל)!
אוגוסט 1, 2018

טיול של פעם בחיים: 7 ימים באיים המלדיביים + 7 ימים בסרי לנקה ב-727$ בלבד!

האיים המלדיביים נחשב, לא סתם, לאחד היעדים המבוקשים בעולם. החופים הלבנים עם המים הצלולים, בקתות העץ שנמצאות ממש בתוך המים, הפינוקים הקטנים והגדולים, המגוון הרחב של פעילויות ספורט ימי כמו צלילה, דיג ועוד, המסעדות המקומיות המצוינות, חיי הלילה התוססים ועוד. כל אלו הם הגורם העיקרי לכך שהאיים המלדיביים מככבים על גבי גלויות רבות, שומרי מסך במחשבים רבים ונחשבים ליעד חלומי במיוחד. 

אך גם כאן, כמו במקרים אחרים של יעדים אקזוטיים מרוחקים, הטיסות מישראל יקרות. אפילו יקרות מאוד. למעשה, חבילה הכוללת טיסה ומלון דרך אחת מחברות התיירות הישראליות יכולה להגיע לאלפי דולרים לאדם. גם הזמנה של טיסות בנפרד ומלון בנפרד יכולה להגיע לאלפי דולרים, זאת מכיוון שטיסות מתל אביב למלדיביים יקרות מאוד (הטיסה הזולה ביותר שאיתרנו מתל אביב למלדיביים – 733$, כולל קונקשן של 24 שעות ברוסיה). 

אלא שעל ידי חיפושים מעמיקים ברשת והבנה של שוק התעופה, הצלחנו להרכיב מסלול חלומי באוקטובר, לא פחות, הכולל 7 ימים באיים המלדיביים + 7 ימים בסרי לנקה היפהפייה, במחיר באמת בלתי נתפס – 727$ לכל הטיסות.

איך עשינו זאת? במהלך שיטוטינו ברשת, נתקלנו במסלול מדהים היוצא מקייב, בירת אוקראינה – הכולל ביקור הן במלדיביים והן בסרי לנקה. אליו חיברנו טיסות ישירות לקייב, וכך יצא מסלול חלומי מה-3.10 ועד ל-18.10, הכולל שבוע במלדיביים, שבוע בסרי לנקה ולילה בקייב, במחיר מדהים. 

הטיסות

את הטיסות יש להזמין בשני חלקים – תחילה את הטיסות מתל אביב לקייב וחזרה (תל אביב – קייב – תל אביב, 2.10-18.10) ובחלק השני, ממש באותו הקישור, את הטיסות מקייב למלדיביים, משם לסרי לנקה ובחזרה לקייב (קייב – מלדיביים – סרי לנקה – קייב). כפי שציינו, הטיסות לקייב וחזרה הינן טיסות ישירות, אשר לא כוללות כבודה (מחיר כבודה לכיוון – כ-40$). הטיסות מקייב למלדיביים, משם לסרי לנקה ובחזרה לקייב מסרי לנקה, מתבצעות עם אחת החברות המובילות בעולם – אמירייטס, וכוללות כבודה וקונקשן בדובאי (מתוך Mako: כל הפרטים על קונקשן בדובאי, שם עוצרים אלפי ישראלים מדי שנה).

חלק א׳: תל אביב – קייב – תל אביב (2.10-18.10, טיסות ישירות, לא כולל כבודה)

https://goo.gl/ZFUC3N

חלק ב׳: קייב – האיים המלדיביים – סרי לנקה – קייב (3.10-17.10, קונקשן בדובאי בהלוך למלדיביים ובחזור מסרי לנקה + טיסה ישירה מהמלדיביים לסרי לנקה. כולל כבודה בכל הטיסות)

https://goo.gl/2gErtE

צפו: הריזורטים הכי מפוארים באיים המלדיביים

צוות בעולם
צוות בעולם
צוות בעולם - מומחים לחו"ל. טיסות במחירים מגוחכים, דילים למלונות וטיפים והמלצות ליעדים הכי שווים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *