" />טיסות זולות באוקטובר: 14 ימים בניו יורק + 4 ימים באמסטרדם ב-483$ להכול! | בעולם
הזדמנות של פעם בחיים: מלון על אי בודד מציע תאריכים בודדים במחירי מציאה
אוגוסט 25, 2018
מדהים: כך תגיעו להודו ב-329$ בלבד!
אוגוסט 27, 2018

טיסות זולות באוקטובר: 14 ימים בניו יורק + 4 ימים באמסטרדם ב-483$ להכול!

כבר עשרות שנים שהעיר ניו יורק נחשבת לאחת הערים המבוקשות בקרב מטיילי העולם, ובתוכם גם אנחנו הישראלים. הסיבה לכך, כנראה, היא שבניו יורק, כל אחד יכול למצוא את עצמו – משפחות עם ילדים, זוגות צעירים ומבוגרים כאחד, רווקים ורווקות ועוד. היא מגוונת, מרתקת ולא פחות חשוב: אף פעם, אבל אף פעם לא נחה. 

אלא שברוב המקרים, יקר מאוד לטוס לניו יורק, וזו גם הסיבה שישראלים רבים בוחרים לוותר על טיסות לתפוח הגדול ומעדיפים לטוס פעם נוספת לאירופה, אליה מחירי הטיסות זולים הרבה יותר. לפני מספר שנים חברת WOW האיסלנדית הציעה מחירים זולים מאוד לניו יורק, אך בחלוף מספר חודשים הסירה את הטיסות הזולות מתל אביב לניו יורק, וכיום מי שרוצה לטוס לעיר הצבעונית נאלץ לשלם סכומי כסף רבים, לעתים גם קרוב ל-1,000$ לכרטיס עם קונקשן. 

אז למה לטוס לניו יורק מישראל אם ישנן מדינות שזול יותר לטוס מהן? צוות הבלוג בעולם ערך חיפוש מקיף ברשת בניסיון למצוא עיר אירופית מהנה, שממנה זול לטוס לניו יורק – ובכך לשלב טיול הכולל את ניו יורק + עיר אירופית אחרת. אז מה דעתכם על חופשה בניו יורק ואמסטרדם באוקטובר – ב-483$ להכול? אז אחרי החיפושים הארוכים, אנו שמחים לבשר שהצלחנו להרכיב מסלול חלומי הכולל 14 ימים בניו יורק ועוד 4 ימים באמסטרדם במחיר מטורף הכולל 4 טיסות (3 מתוכן ישירות), בין התאריכים 13.10-1.11.

הטיסות

את הטיסות יש להזמין בחלקים נפרדים:

חלק א׳: תל אביב – אמסטרדם – תל אביב (13.10-1.11, טיסות ישירות)

https://goo.gl/tKsH8P

חלק ב׳: אמסטרדם – ניו יורק – אמסטרדם (16.10-30.10, קונקשן קצר בהלוך, טיסה ישירה בחזור)

https://goo.gl/ievcGE

צוות בעולם
צוות בעולם
צוות בעולם - מומחים לחו"ל. טיסות במחירים מגוחכים, דילים למלונות וטיפים והמלצות ליעדים הכי שווים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *