" />כבר לא חלום: כך תגיעו לניו יורק ב-250$! | בעולם - בלוג ומגזין תיירות
יורוטריפ מהסרטים, במחיר חלומי: 6 מדינות (כולל אנגליה, ספרד, הולנד, איטליה) ב-143$ להכול!
אוקטובר 9, 2018
טיסות זולות בצורה קיצונית: לדבלין וליסבון ב-52$, ברלין, קופנהאגן וברצלונה ב-48$ ועוד
אוקטובר 11, 2018

כבר לא חלום: כך תגיעו לניו יורק ב-250$!

לפני כשנתיים חברת התעופה האיסלנדית WOW שינתה לחלוטין את החוקים, אחרי שהודיעה שתפעיל טיסות מישראל לניו יורק, הכוללות עצירה קטנה באיסלנד, בכ-300-350$ לשני הכיוונים (לא כולל כבודה, בחירת מושב וכו׳). מדובר היה בהוזלת מחיר משמעותית, בטח בהתחשב במחירי הטיסות הגבוהים לתפוח הגדול לאורך השנים.

אלא שלא מזמן, הודיעה החברה האיסלנדית על סגירת הקו הנחשק, וישראלים רבים שלא הספיקו לנצל זאת, החליטו לוותר על האפשרות להגיע לניו יורק, זאת בשל העלויות הגבוהות הכרוכות בכך. אז למה לטוס לניו יורק מישראל אם אפשר לעשות זאת מיעד אחר באירופה, לבקר במדינה נוספת ולהוזיל את המחיר באופן משמעותי?

הטיסה הזולה ביותר שמצאנו לניו יורק במנוע החיפוש Skyscanner היא במרץ 2019, ומחירה כ-460$ – לא מחיר קיצוני, אך בהחלט גבוה, בטח בהשוואה למחירים של WOW. אז החלטנו לחפש אחר טיסות זולות לניו יורק מיעד אחר באירופה, ואליהן להוסיף טיסות ישירות לאותו היעד – וכך יצא שהרכבנו מסלול הכולל 9 ימים בניו יורק ועוד 4 ימים בבלגיה במחיר מדהים – של 250$ לכל הטיסות!

יש לציין שהטיסות הישירות מישראל לבריסל וחזרה יוצאות וחוזרות לנמל התעופה עובדה, הסמוך לאילת, ולכן הצלחנו להוזיל את המחיר בצורה כה משמעותית. כמובן שגם הטיסות שאיתרנו מבריסל לניו יורק זולות למדי, וכך הצלחנו להגיע למחיר מדהים של 250$ הכולל 14 ימים בחו״ל (9 בניו יורק ועוד 4 בבריסל) ו-4 טיסות (שתיים מהן ישירות) במחיר של טיסה אחת לאירופה, ועוד ליעד לא ממש מגניב. 

הטיסות

את הטיסות יש להזמין בשני חלקים נפרדים.

חלק א׳: עובדה – בריסל – עובדה (8.11-22.11, טיסות ישירות)

https://goo.gl/NQ2ynH

חלק ב׳: בריסל – ניו יורק – בריסל (10.11-19.11, קונקשן קצר בלונדון בהלוך ובמדריד בחזור)

https://goo.gl/hy4bEC

הכירו את המקומות ״הסודיים״ של ניו יורק

צוות בעולם
צוות בעולם
צוות בעולם - מומחים לחו"ל. טיסות במחירים מגוחכים, דילים למלונות וטיפים והמלצות ליעדים הכי שווים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *