" />כך תגיעו לתאילנד ב-522$ בראש השנה | בעולם - Baolam
טיסות זולות במיוחד: כשבועיים באמסטרדם ולוס אנג׳לס בנובמבר – ב-559$
יולי 12, 2018
טיסות זולות באוקטובר: טוקיו ואמסטרדם בטיול אחד – ב-677$
יולי 16, 2018

כך תגיעו לתאילנד ב-522$ בראש השנה

בתקופה האחרונה אנו עדים לירידת מחירים בעולם הטיסות, גם למקומות רחוקים יותר ואקזוטיים כמו תאילנד. אם בעבר טיסה לתאילנד הייתה עולה בממוצע 1,000 דולר, כיום ניתן לטוס במחיר זול בהרבה. אלא שישנן תקופות שעדיין יקר לטוס בהן לתאילנד, כמו תקופת החגים בכלל וראש השנה בפרט. הסיבה לכך היא כמובן הביקוש הגבוה – ישראלים רבים מעוניינים לנצל תקופה זו כדי לנפוש בחו״ל. 

אז אם אי אפשר לטוס מישראל בזול לתאילנד, למה לא לטוס ממקום אחר? צוות המומחים של בעולם ישב, בדק ובסופו של דבר גם מצא אפשרות זולה בהרבה להגיע לתאילנד באחת התקופות היקרות בשנה – טיסות דרך קראקוב, שבפולין. זה הולך כך: טיסות מתל אביב לפולין זולות מאוד (קצת יותר מ-100$ לטיסות ישירות הלוך-חזור, גם בראש השנה). תוסיפו לכך את העובדה שבפולין ובשאר העולם לא חוגגים את ראש השנה ולכן זול לטוס ממנה למקומות רבים בתקופה זו, וכך גם לתאילנד – וקיבלתם טיסות לתאילנד דרך קראקוב ב-522$ בלבד. 

הטיסות

הטיסות מתחלקות לשניים: טיסות מתל אביב לקראקוב וחזרה, ומקראקוב לבנגקוק וחזרה – בתאריכים 1.9-15.9 (הטיסות מקראקוב לבנגקוק ב-2.9-13.9 מה שאומר שניתן להתרשם גם מקראקוב למשך כשלושה ימים). את הטיסות יש להזמין בשני חלקים. 

חלק א׳

תל אביב – קראקוב – תל אביב (טיסות ישירות)

https://goo.gl/bc3n5x

חלק ב׳

קראקוב – בנגקוק – קראקוב (עצירת ביניים קצרה באוקראינה)

https://goo.gl/CJmCq5

צוות בעולם
צוות בעולם
צוות בעולם - מומחים לחו"ל. טיסות במחירים מגוחכים, דילים למלונות וטיפים והמלצות ליעדים הכי שווים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *