" />מחיר מדהים למקדימים: ראש השנה בלונדון ורומא ב-271$ | בעולם - בלוג תיירות
עד 100$: טיסות ישירות לאירופה במגוון תאריכים, כולל רומא, בריסל, וינה ועוד
אפריל 1, 2019
מ-219$: הטיסות הישירות הכי זולות שמצאנו ללונדון ביוני
אפריל 10, 2019

מחיר מדהים למקדימים: ראש השנה בלונדון ורומא ב-271$

מדי יום אנו מקבלים פניות רבות בעמוד הפייסבוק שלנו ״בעולם – טיסות בגרושים״, בנוגע לחיפוש אחר טיסות זולות בפסח. אלא שפסח אוטוטו מתקרב, ומחירי הטיסות ליעדים שונים ברחבי העולם גבוהים מתמיד. גם כך המחירים בפסח יקרים, אז בטח כשמדובר על מספר ימים/שבועות לפני החג (אם מזמינים מספר חודשים מראש, יכולים ליהנות ממחירים זולים הרבה יותר). לכן, החלטנו להרים את הכפפה ומעתה לפרסם חופשות שוות במיוחד בחג הגדול הבא – ראש השנה, אשר חל ביום ראשון ה-29 בספטמבר ונמשך עד יום שלישי ה-1 באוקטובר. 

כלומר, ניתן לנצל את הסופ״ש שלפני ראש השנה – יום חמישי ה-26 בספטמבר כדי לצאת כבר אז לחופשה. אם תוכלו לקחת כמה ימי חופש לאחר ה-1 באוקטובר, בכלל תרוויחו. זה עובד כך: מדובר על חופשה הכוללת 4 טיסות ישירות ל-6 ימים בלונדון + 6 ימים ברומא – ב-271$ להכול. 

עוד בנושא:

הטיסות

יש לציין שמדובר במחירים נמוכים למדי, בטח כשמדובר על שניים מהחגים המבוקשים ביותר לחופשות בישראל – ראש השנה ופסח. כמו כן, המחירים צפויים לעלות ככל שמתקרבים למועד. את הטיסות יש להזמין בשני חלקים נפרדים: ראשית, את הטיסות מתל אביב לרומא וחזרה ולאחר מכן את הטיסות מרומא ללונדון וחזרה. יש לציין שהטיסה הראשונה נוחתת ברומא ב-26.9 ב-10:55 בבוקר וכמה שעות לאחר מכן, ב-14:00, יוצאים עם טיסה ישירה מרומא ללונדון. ב-1.10 שבים מלונדון לרומא ושישה ימים לאחר מכן, ב-7.10, שבים לישראל. 

חלק א׳: תל אביב – רומא – תל אביב (26.9-7.10, טיסות ישירות)

https://bit.ly/2Kc2lIB

חלק ב׳: רומא – לונדון – רומא (26.9-1.10, טיסות ישירות)

https://bit.ly/2D1Ohvg

צוות בעולם
צוות בעולם
צוות בעולם - מומחים לחו"ל. טיסות במחירים מגוחכים, דילים למלונות וטיפים והמלצות ליעדים הכי שווים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *